Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > V28B24T150B
V28B24T150B
V28B24T150B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V28B24T150B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V28B24T150B
Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 150W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 540 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero V28B24T150B Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 150W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 540 pcs Tietolomake 28V Input Mini Family
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) Sarja MINI
Virta (wattia) 150W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 9-DIP Module Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
ominaisuudet OVP, UVLO tehokkuus 81%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 6.25A
Perusosan osanumero V28B24T150 Sovellukset ITE (Commercial)
Liittyvät tuotteet
V28B24T150BF Image
  • Osa#:V28B24T150BF
  • valmistajat:Vicor