Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > V375B2T100BL
V375B2T100BL
V375B2T100BL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V375B2T100BL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V375B2T100BL
Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 2V 100W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4470 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero V375B2T100BL Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 2V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4470 pcs Tietolomake V375 Input Mini Family
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 2V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 250V
Jännite - tulo (Max) 425V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) Sarja MINI
Virta (wattia) 100W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 9-DIP Module Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant ominaisuudet OVP, UVLO
tehokkuus 74.6% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 250V - 425V Input
Nykyinen - Output (Max) 50A Perusosan osanumero V375B2T100