Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > V375C28M75B
V375C28M75B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V375C28M75B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V375C28M75B
Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 28V 75W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 329 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero V375C28M75B Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 28V 75W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 329 pcs Tietolomake V375 Input Micro Family
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 28V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 250V
Jännite - tulo (Max) 425V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm) Sarja MICRO
Virta (wattia) 75W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Quarter Brick Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant ominaisuudet OVP, UVLO
tehokkuus 84.6% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.68A 250V - 425V Input
Nykyinen - Output (Max) 2.68A Perusosan osanumero V375C28M75