Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > V375C2M50BF2
V375C2M50BF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V375C2M50BF2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V375C2M50BF2
Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 2V 50W
Product parameter
Osa numero V375C2M50BF2 Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 2V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4941 pcs Tietolomake V375 Input Micro Family
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 2V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 250V
Jännite - tulo (Max) 425V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm) Sarja MICRO
Virta (wattia) 50W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Quarter Brick Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OVP, UVLO tehokkuus 73.9%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 250V - 425V Input Nykyinen - Output (Max) 25A