Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > V48B2C100B3
V48B2C100B3
V48B2C100B3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V48B2C100B3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V48B2C100B3
Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 2V 100W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 517 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero V48B2C100B3 Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 2V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 517 pcs Tietolomake Mini Family 48V Input Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 2V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) Sarja MINI
Virta (wattia) 100W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 9-DIP Module Käyttölämpötila -20°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
ominaisuudet OVP, UVLO tehokkuus 75.5%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 36V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 50A