Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > V48C48T150BF2
V48C48T150BF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V48C48T150BF2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V48C48T150BF2
Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 48V 150W
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero V48C48T150BF2 Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 48V 150W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4058 pcs Tietolomake 48V Input Micro Family
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Sarja MICRO
Virta (wattia) 150W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Quarter Brick Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OVP, UVLO tehokkuus 89%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 36V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 3.13A
Perusosan osanumero V48C48T150 Sovellukset ITE (Commercial)
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:V48C48M75BS
  • valmistajat:Vicor
  • Kuvaus:DC DC CONVERTER 48V 75W
  • Varastossa:5152
  • Osa#:V48C48M75BN
  • valmistajat:Vicor
  • Varastossa:4589
  • Osa#:V48C48T150B