Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > V72C36C150B
V72C36C150B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V72C36C150B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V72C36C150B
Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 36V 150W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5221 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero V72C36C150B Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 36V 150W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5221 pcs Tietolomake 72V Input Micro Family
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 36V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 43V
Jännite - tulo (Max) 110V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Sarja MICRO
Virta (wattia) 150W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Quarter Brick Käyttölämpötila -20°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
ominaisuudet OVP, UVLO tehokkuus 87.9%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 43V - 110V Input Nykyinen - Output (Max) 4.17A
Perusosan osanumero V72C36C150 Sovellukset ITE (Commercial)
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:V72C28T150BS
  • valmistajat:Vicor
  • Kuvaus:DC DC CONVERTER 28V 150W
  • Varastossa:5579
  • Osa#:V72C28T150BN
  • valmistajat:Vicor
  • Varastossa:5885
  • Osa#:V72C36C150B2
  • Osa#:V72C36C150B3