Koti > Tuotteet > vastukset > Erikoistuneet vastukset > FNPZR0010A
FNPZR0010A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FNPZR0010A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FNPZR0010A
Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus RES SHUNT 0.001 OHM 0.05% 500W
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 80 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero FNPZR0010A Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus RES SHUNT 0.001 OHM 0.05% 500W Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 80 pcs Tietolomake FNP Series Datasheet
Kategoria vastukset Tyyppi Shunt, Battery
Toleranssi ±0.05% lämpötila kerroin ±1ppm/°C
Sarja FNP paneeli tila 1 mOhms
Virta (wattia) 500W Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Chassis Mount Yksityiskohtainen kuvaus 1 mOhms ±0.05% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±1ppm/°C Chassis Mount