Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > HCW1R0000D
HCW1R0000D
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HCW1R0000D luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HCW1R0000D
Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus RES 1 OHM 0.5% 0.3W RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 3743 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero HCW1R0000D Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus RES 1 OHM 0.5% 0.3W RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 3743 pcs Tietolomake Ultra Precision Resistors CatalogHC, HD, HG Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±15ppm/°C Toimittaja Device Package Radial Lead
Koko / Dimension 0.421" L x 0.169" W (10.70mm x 4.30mm) Sarja HC
paneeli tila 1 Ohms Virta (wattia) 0.3W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±0.5% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Sävellys Metal Foil