Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MAX41K200D
MAX41K200D
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX41K200D luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAX41K200D
Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus RES 41.2K OHM 0.5% 0.3W RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 7548 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero MAX41K200D Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus RES 41.2K OHM 0.5% 0.3W RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±5ppm/°C Toimittaja Device Package Radial Lead
Koko / Dimension 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm) Sarja MA
paneeli tila 41.2 kOhms Virta (wattia) 0.3W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Lukumäärä Päätteet 2
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Korkeus - Istuva (Max) 0.335" (8.50mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 41.2 kOhms ±0.5% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Sävellys Metal Foil