Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MPP500R00A
MPP500R00A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPP500R00A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPP500R00A
Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus MPP500R00A 0.05% BULK
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 5120 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
12 pcs
Product parameter
Osa numero MPP500R00A Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus MPP500R00A 0.05% BULK Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 5120 pcs Tietolomake Ultra Precision Resistors CatalogMPP, MQP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.05%
lämpötila kerroin ±2ppm/°C Toimittaja Device Package 2-SMD
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja MPP
paneeli tila 500 Ohms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus - Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric), J-Lead
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Lukumäärä Päätteet 2
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 500 Ohms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil Sävellys Metal Foil