Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MQ33K20L
MQ33K20L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MQ33K20L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MQ33K20L
Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus MQ33K20L 0.05% REELED
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 10242 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero MQ33K20L Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus MQ33K20L 0.05% REELED Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 10242 pcs Tietolomake Ultra Precision Resistors CatalogMP, MQ Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.05%
lämpötila kerroin ±5ppm/°C Toimittaja Device Package 2-SMD
Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Sarja MQ
paneeli tila 33.2 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus - Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric), J-Lead
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Lukumäärä Päätteet 2
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 33.2 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1812 (4532 Metric), J-Lead Metal Foil Sävellys Metal Foil