Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > NMP24R70FL
NMP24R70FL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta NMP24R70FL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero NMP24R70FL
Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus RES 24.7 OHM 1% 1/10W 1210
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 10544 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero NMP24R70FL Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus RES 24.7 OHM 1% 1/10W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja NMP
paneeli tila 24.7 Ohms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 24.7 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor 1210 (3225 Metric) Metal Foil Sävellys Metal Foil