Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > PCX4R0000B
PCX4R0000B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCX4R0000B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCX4R0000B
Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus PCX4R0000B 5 PPM
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 1268 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero PCX4R0000B Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus PCX4R0000B 5 PPM Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 1268 pcs Tietolomake Ultra Precision Resistors CatalogPB, PC Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±5ppm/°C Koko / Dimension 1.575" L x 0.787" W (40.00mm x 20.00mm)
Sarja PC paneeli tila 4 Ohms
Virta (wattia) 10W Pakkaus -
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Asennus Ominaisuus Flanges Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lead Style 4-Terminal Korkeus - Istuva (Max) 0.205" (5.20mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 4 Ohms ±0.1% 10W Metal Foil Chassis Mount Resistor Sävellys Metal Foil