Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RWC250R0AL
RWC250R0AL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RWC250R0AL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RWC250R0AL
Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus RWC250R0AL 2 PPM REELED
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 10690 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero RWC250R0AL Valmistaja Vishay Precision Group
Kuvaus RWC250R0AL 2 PPM REELED Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 10690 pcs Tietolomake RWA, RWB, RWC Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.05%
lämpötila kerroin ±2ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja RWC
paneeli tila 250 Ohms Virta (wattia) 0.3W
Pakkaus - Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -65°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 250 Ohms ±0.05% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Metal Foil Sävellys Metal Foil