Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > FKP2F003301D00JSSD
FKP2F003301D00JSSD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FKP2F003301D00JSSD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FKP2F003301D00JSSD
Valmistaja WIMA
Kuvaus CAP FILM 330PF 5% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero FKP2F003301D00JSSD Valmistaja WIMA
Kuvaus CAP FILM 330PF 5% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 631989 pcs Tietolomake WIMA FKP 2
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 1928-1253 Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP)
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP) Radial kapasitanssi 330pF