Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > FKS2F014701A00KSSD
FKS2F014701A00KSSD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FKS2F014701A00KSSD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FKS2F014701A00KSSD
Valmistaja WIMA
Kuvaus CAP FILM 4700PF 10% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero FKS2F014701A00KSSD Valmistaja WIMA
Kuvaus CAP FILM 4700PF 10% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 490824 pcs Tietolomake WIMA FKS 2
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 1928-1365 Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Yksityiskohtainen kuvaus 4700pF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Radial kapasitanssi 4700pF