Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > SMDTC03330KB00MP00
SMDTC03330KB00MP00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMDTC03330KB00MP00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMDTC03330KB00MP00
Valmistaja WIMA
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 20% 63VDC 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero SMDTC03330KB00MP00 Valmistaja WIMA
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 20% 63VDC 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 88999 pcs Tietolomake WIMA SMD-PET
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 63V
Voltage Rating - AC 40V Toleranssi ±20%
päättyminen Solder Pads Koko / Dimension 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet 1928-1929-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 0.33µF