Koti > Tuotteet > releet > I / O-relemoduulit > SLOP230TR
SLOP230TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SLOP230TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SLOP230TR
Valmistaja Weidmuller
Kuvaus AC OUTPUT MODULE 1.5A
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero SLOP230TR Valmistaja Weidmuller
Kuvaus AC OUTPUT MODULE 1.5A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1857 pcs Tietolomake
Kategoria releet Voltage - lähtö 0 ~ 240VAC
Jännite - Input 230VAC Tyyppi AC Output Module
Turn On Time 10ms Sammuta Time 20ms
Tyyli G5 Sarja DELCON
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Hold Down Screw, Status LED(s)
Yksityiskohtainen kuvaus AC Output Module Output Module 1.5A 0 ~ 240VAC Output 230VAC Supply Nykyinen - Tuotos 1.5A
Nykyinen - Input 6mA Väri Black
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:SLO5IRA
  • valmistajat:Weidmuller
  • Kuvaus:AC/DC OUTPUT MODULE 1.8A