Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > S14100033
S14100033
S14100033
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S14100033 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S14100033
Valmistaja Wurth Electronics
Kuvaus FIXED IND 15UH 15A 5 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs24 pcs
48 pcs96 pcs432 pcs
Product parameter
Osa numero S14100033 Valmistaja Wurth Electronics
Kuvaus FIXED IND 15UH 15A 5 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 45476 pcs Tietolomake S14100033 Spec Sheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Toroidal
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) suojaus Unshielded
Sarja WE-FI Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 732-7164
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.630" (16.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Unshielded Toroidal Inductor 15A 5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 15A Nykyinen - värikylläisyys -