Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > DLE35PS12
DLE35PS12
DLE35PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DLE35PS12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DLE35PS12
Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.5A
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero DLE35PS12 Valmistaja XP Power
Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.5A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3740 pcs Tietolomake DLE25,35 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 0.77 lb (349.27g)
Voltage - lähtö 9 ~ 12 V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current, Voltage topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm)
Sarja DLE35 Arvioinnit IP67
Virta (wattia) 30W Muut nimet 1470-2584
Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 80%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 2.5A 9 ~ 12 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 2.5A Hyväksynnät CE, TUV, UL