Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > DC DC-muuntimet > DTE4048S5V1-D
DTE4048S5V1-D
DTE4048S5V1-D
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DTE4048S5V1-D luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DTE4048S5V1-D
Valmistaja XP Power
Kuvaus DC/DC CONVERTER 5.1V 40W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero DTE4048S5V1-D Valmistaja XP Power
Kuvaus DC/DC CONVERTER 5.1V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1242 pcs Tietolomake DTE40 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5.1V Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm) Sarja DTE40
Virta (wattia) 40W Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi DIN Rail Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant tehokkuus 89%
Nykyinen - Output (Max) 8A Hyväksynnät CB, CE, cURus