Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > ECS45US48
ECS45US48
ECS45US48
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECS45US48 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECS45US48
Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 45W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ECS45US48 Valmistaja XP Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 45W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4154 pcs Tietolomake ECS Series, 25-60W - Short FormECS Series, 25-60W - Long Form
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 48V Jännite - Isolation 4kV
Jännite - Input 80 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 1.05" H (76.2mm x 50.8mm x 26.7mm) Sarja ECS
Virta (wattia) 45W Muut nimet 1470-1290
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
tehokkuus 90% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 950mA 80 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 950mA Hyväksynnät CB