Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > JTE0324S15-H
JTE0324S15-H
JTE0324S15-H
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JTE0324S15-H luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JTE0324S15-H
Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 3W
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero JTE0324S15-H Valmistaja XP Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 3W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6191 pcs Tietolomake JTE03 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Sarja JTE
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 24-DIP Module, 8 Leads Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 82% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 9V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 200mA Sovellukset ITE (Commercial)