Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > DC DC-muuntimet > JVA151500S12-D
JVA151500S12-D
JVA151500S12-D
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JVA151500S12-D luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JVA151500S12-D
Valmistaja XP Power
Kuvaus DC/DC CONVERTER 12V 15W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero JVA151500S12-D Valmistaja XP Power
Kuvaus DC/DC CONVERTER 12V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1184 pcs Tietolomake JVA15 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 4kV
Jännite - tulo (Min) 200V Jännite - tulo (Max) 1500V
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 5.07" L x 4.01" W x 1.92" H (128.8mm x 101.9mm x 48.8mm)
Sarja JVA15 Virta (wattia) 15W
Pakkaus Bulk Muut nimet 1470-4480
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi DIN Rail Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tehokkuus 72% Nykyinen - Output (Max) 1.25A