PCM50UT05
PCM50UT05
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCM50UT05 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCM50UT05
Valmistaja XP Power
Kuvaus 50/80/120 WATTS AC-DC
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 1048 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero PCM50UT05 Valmistaja XP Power
Kuvaus 50/80/120 WATTS AC-DC Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 1048 pcs Tietolomake PCM Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Voltage - lähtö 5V, 15V, -15V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm)
Sarja PCM50 (50W) Region Käytössä International
Virta (wattia) 67W Polarisaatio -
Ulostuloliitin DIN, 5 Pin Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Ei kuormaa virrankulutusta - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Syötetyyppi Cord (Sold Separately) tuloliitin IEC 320-C14
muoto Desktop (Class I) tehokkuus 75%
Yksityiskohtainen kuvaus 5V, 15V, -15V 67W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 5A, 2A, 800mA
Johdon pituus 48" (1.22m) Hyväksynnät CCC