Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > 9T08052A3012DBHFT
9T08052A3012DBHFT
9T08052A3012DBHFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 9T08052A3012DBHFT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 9T08052A3012DBHFT
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 30.1K OHM 0.5% 1/8W 0805
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5654 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 9T08052A3012DBHFT Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 30.1K OHM 0.5% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5654 pcs Tietolomake Product Selection Guide
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja RT
paneeli tila 30.1 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet 2390 401 63013
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 30.1 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Sävellys Thin Film