Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > AF0201FR-07510RL
AF0201FR-07510RL
AF0201FR-07510RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AF0201FR-07510RL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AF0201FR-07510RL
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 510 OHM 1% 1/20W 0201
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero AF0201FR-07510RL Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 510 OHM 1% 1/20W 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3812366 pcs Tietolomake AF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0201
Koko / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Sarja AF
paneeli tila 510 Ohms Virta (wattia) 0.05W, 1/20W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0201 (0603 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 17 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.010" (0.26mm)
ominaisuudet Anti-Sulfur, Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 510 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film Sävellys Thick Film