Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > FMF200FRE73-910R
FMF200FRE73-910R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FMF200FRE73-910R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FMF200FRE73-910R
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 2W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero FMF200FRE73-910R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1451713 pcs Tietolomake FMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) Sarja FMF
paneeli tila 910 Ohms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety Yksityiskohtainen kuvaus 910 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film