Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > FMP100FBE52-82K5
FMP100FBE52-82K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FMP100FBE52-82K5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FMP100FBE52-82K5
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero FMP100FBE52-82K5 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2741069 pcs Tietolomake FMP Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Sarja FMP
paneeli tila 82.5 kOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety Yksityiskohtainen kuvaus 82.5 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film