Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > FMP100FRE52-26R1
FMP100FRE52-26R1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FMP100FRE52-26R1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FMP100FRE52-26R1
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero FMP100FRE52-26R1 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2322303 pcs Tietolomake FMP Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Sarja FMP
paneeli tila 26.1 Ohms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety Yksityiskohtainen kuvaus 26.1 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film