Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > FMP100JR-52-82K
FMP100JR-52-82K
FMP100JR-52-82K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FMP100JR-52-82K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FMP100JR-52-82K
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 82K OHM 1W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero FMP100JR-52-82K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 82K OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1699241 pcs Tietolomake FMP Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Sarja FMP
paneeli tila 82 kOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 82KWCT Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 82 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film