Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > FMP200FRF52-511R
FMP200FRF52-511R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FMP200FRF52-511R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FMP200FRF52-511R
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 2W 1% AXIAL
Product parameter
Osa numero FMP200FRF52-511R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2382345 pcs Tietolomake FMP Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) Sarja FMP
paneeli tila 511 Ohms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety Yksityiskohtainen kuvaus 511 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film