Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > FMP300JB-52-82K
FMP300JB-52-82K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FMP300JB-52-82K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FMP300JB-52-82K
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 3W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero FMP300JB-52-82K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1688038 pcs Tietolomake FMP Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) Sarja FMP
paneeli tila 82 kOhms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety Yksityiskohtainen kuvaus 82 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film