Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > FSM200KB-270R
FSM200KB-270R
FSM200KB-270R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FSM200KB-270R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FSM200KB-270R
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 270 OHM 2W 10% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1360 pcs
Product parameter
Osa numero FSM200KB-270R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 270 OHM 2W 10% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 48822 pcs Tietolomake FSM Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±10%
lämpötila kerroin -80/ +500ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.984" L x 0.354" W (25.00mm x 9.00mm) Sarja FSM
paneeli tila 270 Ohms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet YAG1186 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 25 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.409" (10.40mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 270 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Radial Wirewound