Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > LLC450JB-0R005
LLC450JB-0R005
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LLC450JB-0R005 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LLC450JB-0R005
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 0.005 OHM 4.5W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero LLC450JB-0R005 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 0.005 OHM 4.5W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 146494 pcs Tietolomake LLC Series Spec
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.709" L x 0.252" W (18.00mm x 6.40mm) Sarja LLC
paneeli tila 5 mOhms Virta (wattia) 4.5W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5 mOhms ±5% 4.5W Through Hole Resistor Axial Wirewound Sävellys Wirewound