Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MF0204FRE52-1R2
MF0204FRE52-1R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MF0204FRE52-1R2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MF0204FRE52-1R2
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 0.4W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero MF0204FRE52-1R2 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 0.4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4408395 pcs Tietolomake MF0 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Sarja MF0
paneeli tila 1.2 Ohms Virta (wattia) 0.4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 1.2 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film