Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MF0204FRE52-2M1
MF0204FRE52-2M1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MF0204FRE52-2M1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MF0204FRE52-2M1
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 0.4W 1% AXIAL
Product parameter
Osa numero MF0204FRE52-2M1 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 0.4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4040387 pcs Tietolomake MF0 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Sarja MF0
paneeli tila 2.1 MOhms Virta (wattia) 0.4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 2.1 MOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film