Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MF0207FRE52-499R
MF0207FRE52-499R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MF0207FRE52-499R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MF0207FRE52-499R
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 0.6W 1% AXIAL
Product parameter
Osa numero MF0207FRE52-499R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 0.6W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5437115 pcs Tietolomake MF0 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Sarja MF0
paneeli tila 499 Ohms Virta (wattia) 0.6W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 499 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sävellys Metal Film