Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MFP200CBD73-300R
MFP200CBD73-300R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MFP200CBD73-300R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MFP200CBD73-300R
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 2W 0.25% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero MFP200CBD73-300R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 2W 0.25% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 184930 pcs Tietolomake MFP Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.25%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) Sarja MFP
paneeli tila 300 Ohms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 300 Ohms ±0.25% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film