Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MFP50SBRE52-412R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MFP50SBRE52-412R
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero MFP50SBRE52-412R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 666850 pcs Tietolomake MFP Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Sarja MFP
paneeli tila 412 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film