Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MFP50SCBD52-2K2
MFP50SCBD52-2K2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MFP50SCBD52-2K2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MFP50SCBD52-2K2
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1/2W 0.25% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero MFP50SCBD52-2K2 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1/2W 0.25% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 870070 pcs Tietolomake MFP Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.25%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Sarja MFP
paneeli tila 2.2 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2 kOhms ±0.25% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film