Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MFR-25FRE52-23K2
MFR-25FRE52-23K2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MFR-25FRE52-23K2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MFR-25FRE52-23K2
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1/4W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero MFR-25FRE52-23K2 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6216881 pcs Tietolomake MFR Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Sarja MFR
paneeli tila 23.2 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 23.2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sävellys Metal Film