Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MFR-25FRE52-2M
MFR-25FRE52-2M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MFR-25FRE52-2M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MFR-25FRE52-2M
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
Osa numero MFR-25FRE52-2M Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3488999 pcs Tietolomake MFR Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Sarja MFR
paneeli tila 2 MOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 2 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film