Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MFR1WSFRE52-33K2
MFR1WSFRE52-33K2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MFR1WSFRE52-33K2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MFR1WSFRE52-33K2
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1W 1% AXIAL
Product parameter
Osa numero MFR1WSFRE52-33K2 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES MF 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3677966 pcs Tietolomake MFR Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm) Sarja MFR
paneeli tila 33.2 kOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 33.2 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film