Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MMF-25FRF910K
MMF-25FRF910K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MMF-25FRF910K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MMF-25FRF910K
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1/4W MELF
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero MMF-25FRF910K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1/4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2604328 pcs Tietolomake MMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package MELF
Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Sarja MMF
paneeli tila 910 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case MELF, 0207
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 910 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Sävellys Metal Film
Liittyvät tuotteet
MMF-25FRF91R Image
  • Osa#:MMF-25FRF91R
  • valmistajat:Yageo
  • Kuvaus:RES SMD 91 OHM 1% 1/4W MELF
  • Varastossa:2352928
MMF-25FRF91K Image
  • Osa#:MMF-25FRF91K
  • valmistajat:Yageo
  • Kuvaus:RES SMD 91K OHM 1% 1/4W MELF
  • Varastossa:2385844
MMF-25FRF910R Image
  • Osa#:MMF-25FRF910R
  • Kuvaus:RES SMD 910 OHM 1% 1/4W MELF