Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MMF204BRC2K8
MMF204BRC2K8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MMF204BRC2K8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MMF204BRC2K8
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Product parameter
Osa numero MMF204BRC2K8 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 0.1% 0.4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 156990 pcs Tietolomake MMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±15ppm/°C Toimittaja Device Package MELF
Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Sarja MMF
paneeli tila 2.8 kOhms Virta (wattia) 0.4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case MELF, 0204
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.8 kOhms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Sävellys Metal Film
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MMF204BRC30K
  • valmistajat:Yageo
  • Varastossa:164662
  • Osa#:MMF204BRC2K4
  • valmistajat:Yageo
  • Varastossa:171519
  • Osa#:MMF204BRC2K7