Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MMF204DRE348K
MMF204DRE348K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MMF204DRE348K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MMF204DRE348K
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 0.5% 0.4W MELF
Product parameter
Osa numero MMF204DRE348K Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 0.5% 0.4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1043163 pcs Tietolomake MMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package MELF
Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Sarja MMF
paneeli tila 348 kOhms Virta (wattia) 0.4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case MELF, 0204
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 348 kOhms ±0.5% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Sävellys Metal Film
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MMF204DRE34K
  • valmistajat:Yageo
  • Varastossa:1044467
  • Osa#:MMF204DRE34R
  • valmistajat:Yageo
  • Varastossa:1120429
  • Osa#:MMF204DRE33K
  • Osa#:MMF204DRE33R