Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MMF25SFRE46R4
MMF25SFRE46R4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MMF25SFRE46R4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MMF25SFRE46R4
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1/4W MELF
(Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
Product parameter
Osa numero MMF25SFRE46R4 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1/4W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2921748 pcs Tietolomake MMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package MELF
Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Sarja MMF
paneeli tila 46.4 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case MELF, 0204
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Valmistajan toimitusaika 44 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 46.4 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Sävellys Metal Film
Liittyvät tuotteet
MMF25SFRE47R5 Image
  • Osa#:MMF25SFRE47R5
  • valmistajat:Yageo
  • Kuvaus:RES SMD 47.5 OHM 1% 1/4W MELF
  • Varastossa:3581620
MMF25SFRE475R Image
  • Osa#:MMF25SFRE475R
  • valmistajat:Yageo