Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MMF50SFRE243R
MMF50SFRE243R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MMF50SFRE243R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MMF50SFRE243R
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1/2W MELF
Product parameter
Osa numero MMF50SFRE243R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1% 1/2W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2808446 pcs Tietolomake MMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package MELF
Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Sarja MMF
paneeli tila 243 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case MELF, 0207
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 243 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Sävellys Metal Film